O wydarzeniu

Zaczęliśmy rozmowę, którą warto kontynuować

Konferencja „Nowy EUROKOD 7 – geotechnika przyszłości” była pierwszym w Polsce wydarzeniem w całości poświęconym nowej generacji Eurokodu 7. Stała się miejscem spotkania środowiska geotechnicznego, rozmów, wymiany doświadczeń oraz wspólnego spojrzenia na zmiany, które czekają branżę.

Dziękujemy Uczestnikom za liczną obecność, zaangażowanie i aktywny udział w dyskusjach. To właśnie Wasza obecność, pytania i otwartość nadały tej rozmowie kierunek i sens.

Dziękujemy Patronom Honorowym oraz Partnerom Branżowym za zaufanie i współtworzenie konferencji.

Dziękujemy również Prelegentom za przekazanie wiedzy, doświadczenia oraz praktycznego spojrzenia na wdrażanie nowej generacji Eurokodu 7.

Szczegółowa relacja z konferencji zostanie opublikowana na łamach czasopisma „Nowoczesne Budownictwo Inżynieryjne” oraz na portalu NBI.

Zachęcamy do śledzenia naszych kanałów komunikacji, gdzie będziemy informować o kolejnych inicjatywach związanych z tematyką Eurokodu 7. W tym temacie wciąż wiele przed nami, a zmiany są już blisko. Niech rozmowa trwa. Pozostańmy w kontakcie.

Komitet programowy

Natalia Maca

ISCHEBECK TITAN POLSKA

Witold Bogusz

Przewodniczący Komitetu Technicznego nr 254 ds. Geotechniki w PKN

Mariusz Leszczyński

GEOMECHANIKA

Bolesław Kłosiński

Specjalista w dziedzinie mostów i geotechniki

Komitet organizacyjny

Anna Karpińska-Rzepa

NBI Media

Katarzyna Sikora

NBI Media

Mariusz Karpiński-Rzepa

NBI Media

Marcin Kowalski

ISCHEBECK TITAN POLSKA

Dziękujemy Patronom Honorowym

Dziękujemy Partnerom Branżowym

Dziękujemy Patronom Medialnym